Šiaulių technologijų mokymo centre „Karjeros diena 2024“

2024-02-26

KARJEROS DIENA 2024 yra Jūsų, Jaunime, diena. Taigi, vasario 29 – ąją, paskutinę žiemos dieną, pakilkite iš mokyklos suolų ir atvykite į Šiaulius. Pažadame įdomias ir naudingas veiklas nuo 9.00 iki 15.00 val.

Pilna programa su nuorodomis į registracijų formas kiekvienai veiklai:

Profesijų alėjoje išbandysite savo jėgas, pasimatuosite profesiją „kitaip“, turėsite puikią progą paklausyti pranešimų, sėkmės istorijų, pabendrauti su specialistais, susipažinsite su inovatyviomis mokinių verslo idėjomis, turėsite galimybę paspausti ranką darbdaviui, sudalyvauti protmūšyje ir laimėti fantastinių prizų.

Ir tai tik pradžia. Šią dieną pirmą kartą Šiaulių technologijų mokymo centro istorijoje bus pristatoma konditerijos gaminių paroda – degustacija „Skanauk Šiaulius“.

Sėkmės piliulė – mūsų mokinių iškepti sausainiai „Raktai“ atrakins duris ir į valgyklą, ir sporto salę, ir į „įtraukiąją klasę“, ir į konkrečias praktikos vietas.

Tik šią dieną duris atvers didžiulis žaidimų kambarys. Viskas vienoje vietoje po vienu stogu su grifu KARJEROS DIENA 2024. Jau šiandien kalendoriuje pasižymėkite, kur puikiai praleisite laiką – vasario 29 d. Šiaulių technologijų mokymo centre, Statybininkų skyriuje (Statybininkų g. 23, Šiauliai).

Šiaulių technologijų mokymo centro informacija, freepik.com nuotrauka