„Karjeros gatvėje“ – neribotos tobulėjimo galimybės

2024-02-19

Praėjusią savaitę Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykęs Karjeros renginių ciklas KARJEROS GATVĖ sulaukė didžiulio susidomėjimo – skaičiuojama, kad renginiuose apsilankė daugiau nei 500 dalyvių.

Karjeros dienos aukštojoje mokykloje organizuojamos kasmet, jose siekiama suteikti naudingų žinių, praktinių patarimų jaunimui, ypač studentams, kurie netrukus taps savo srities specialistais. Įvairiuose susitikimuose kalbama apie motyvaciją, asmeninį ir profesinį augimą, nuolatinį tobulėjimą, tikslų siekimą ir pan.

„Karjeros gatvės“ renginiuose sulaukta gausybės svečių, kurie mielai dalijosi savo patirtimi su jaunosios kartos atstovais. Svečiai akcentavo šiuolaikiniam darbuotojui reikalingas savybes, skatino nuolat investuoti į žinias, pasinaudoti visomis studijų metu siūlomomis galimybėmis siekiant tapti konkurencingu srities žinovu, kvietė tęsti studijas.

Dalyviai buvo kviečiami į pokalbį apie streso valdymą ir emocinį intelektą, diskutuota apie tai, kas svarbu nuosavą verslą norinčiam turėti jaunam žmogui, seminaruose išgirsta naudingos informacijos apie darbo paieškos strategiją ir pasirengimą darbo pokalbiui, svarbiausius žingsnius renkantis karjerą. Studentai tobulino komandinio darbo iššūkius, dalyvavo praktinėse dirbtuvėse.

Bene didžiausias „Karjeros gatvės“ renginys – Karjeros ir kontaktų mugė, į kurią atvyko daugiau nei 30 skirtingų įmonių, organizacijų. Verslo atstovai susipažino su mūsų studentais, kvietė atlikti praktikos, siekė sudominti galimybe dirbti. Tokia mugė – puiki galimybė jaunam žmogui sužinoti daugiau apie regiono įmones, tiesiogiai pabendrauti dėl galimų perspektyvų, ieškoti tinkamiausio kelio, pasitikrinti gebėjimus, sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Karjeros dienų organizatoriai dėkoja visiems, kurie tapo šių renginių dalimi!

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos