Istorinis įvykis Šiauliuose – Karaliaus Mindaugo taurės varžybos!

2023-02-13

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus apsilankyti pirmą kartą Šiaulių mieste vyksiančioje didžiausioje krepšinio šventėje – Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje!

Jau vasario 18-19 dienomis Saulės mieste nugriaudės laukiamiausias krepšinio renginys, kuriame keturios stipriausios komandos – Vilniaus „Rytas”, Jonavos „Cbet”, Panevėžio „7bet-Lietkabelis” ir Kauno „Žalgiris” – kovos dėl Citadele KMT taurės.

Sirgalių Šiaulių arena laukia ne tik aukščiausio lygio krepšinis, bet ir visada naujais technologiniais sprendimais stebinanti šou dalis, prizai bei dovanos. Kviečiame stebėti abejingų nepaliekančias pusfinalių dvikovas, kuriose komandos atiduos viską, kad patektų į didįjį finalą.

Šiuo metu veikia specialiai Šiaulių miesto gyventojams skirtas nuolaidos kodas SAULESMIESTAS – perkant bilietą į pusfinalių dieną šis kodas, suteiks net 20% nuolaidą! Su šiuo nuolaidos kodu bilietą pusfinalių (vasario 18 d.) dienai (į abi tos dienos rungtynes) galite įsigyti vos nuo 9,70 eur!

Nuoroda pusfinalių dienos bilietams: https://www.ticketmarket.lt/cart/place/7942

Nepraleiskite progos, tapkite istorijos dalimi ir iš arti stebėkite svarbiausias Citadele Karaliaus Mindaugo taurės dvikovas!

Šiaulių miesto savivaldybės informacija
Lietuvos krepšinio lygos nuotrauka