Studijos Šiauliuose – šiuolaikiškos ir įdomios

2023-07-10

Šiaulių valstybinė kolegija – stabiliai auganti regioninė bendruomenė.

Studijos regione jokiu būdu nereiškia, kad studentiški metai prabėgs labai tyliai ir ramiai, toli nuo įvykių sūkurio – juk ir Lietuva nėra tokia didelė, kad panorėjęs norimo taško negalėtum pasiekti per 2 ar daugiausia 3 valandas. Šiauliai šiuo atžvilgiu dar patogesni, miesto geografinė padėtis turėtų patikti mėgstantiems keliauti. Iš beveik šalies viduryje įsikūrusio miesto lengvai ir greitai galima pasiekti didžiuosius oro uostus, patogus susisiekimas autobusais ir traukiniais. O ir pačiame mieste judėjimo patogumas tik didėja, brangaus laiko nereikia gaišti sekinančiuose kamščiuose. Dažnai studijos regione reiškia studijas arčiau namų, o tai, žinoma, reikalauja ir mažiau išlaidų.

Šiaulių valstybinė kolegija orientuojasi į studijų kokybę, emocinius ir socialinius studentų poreikius. Siekiama, kad čia studijas pasirinkęs asmuo sėkmingai integruotųsi į aukštojo mokslo instituciją ir taptų kvalifikuotu srities specialistu – taip pat sėkmingai pereitų į darbo rinką. Kuriama glaudi bendrystės ir bendradarbystės erdvė asmenybės augimui. Aukštojoje mokykloje esančiose moderniose laboratorijose, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, atliekami moksliniai tyrimai.

Miesto patogumą, Kolegijoje studentams sudaromas sąlygas jau įvertino ir stojantieji. 2022 metais studijas Kolegijoje pradėjo daugiau kaip 600 pirmakursių. Šiemet taip pat laukiama gausaus pirmakursių būrio.

Aukštosios mokyklos atstovus džiugina stojančiųjų pasitikėjimas Šiauliuose vykdomomis studijomis. 2022 metų priėmimas parodė, kad norintys studijuoti skirtingo amžiaus asmenys Šiaulių valstybinę kolegiją renkasi dėl įvairių priežasčių. Nemaža dalis jau turi čia studijuojančių pažįstamų žmonių, kurių rekomendacijomis remiasi pasirinkdami aukštąją mokyklą ir konkrečią studijų programą.

Kolegijoje vykdomų programų įvairovė orientuota į rinkai reikalingiausių specialistų rengimą. Dar daugiau – atsižvelgiant į socialinių partnerių, verslo atstovų, alumnų, kurie tampa savosios Alma mater ambasadoriais, nuomonę, programos yra nuolat tobulinamos, kad, gavęs diplomą, tik ką parengtas specialistas kuo greičiau įsilietų į darbo rinką. Dalis studentų pagal specialybę pradeda dirbti jau studijuodami. Visi norintys gali pasinaudoti mainų programos „Erasmus+“ galimybėmis – išvykti studijuoti arba atlikti praktikos.

Šiaulių valstybinė kolegija palaiko savo studentų siekį dirbti, sudaromos visos sąlygos derinti studijas, darbo ir šeiminius įsipareigojimus: dalis programų vykdomos ir nuolatiniu, ir ištęstiniu būdu, galima pasirinkti studijuoti pagal individualų studijų grafiką ar individualų studijų planą. Kai kurių dalykų studijos gali būti vykdomos nuotoliniu būdu. Kiekvienu atveju kartu su studentu ieškoma individualaus sprendimo.
 
Šiaulių valstybinė kolegija turi 2 bendrabučius, kurie yra atnaujinti, visiškai pritaikyti komfortiškam ir patogiam gyvenimui. Vietą juose gauna visi norintys.

Užtikrintai galima teigti, kad Šiauliai yra patogus, jaukus miestas studijuoti, kurti šeimą, planuoti ateitį profesine ir karjeros prasme, matome daug galimybių ir asmeniniam augimui.

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems siūlo net 22 studijų programas sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse. Gausus studijų programų pasirinkimas reiškia, kad stengiamasi atliepti įvairius stojančiųjų poreikius ir reaguoti į darbo rinkos aktualijas.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

Domina studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Susisiekime! Vyksta priėmimas! Stojančiuosius konsultuojame telefonu  8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt arba Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, 211 kab., Šiauliai).