Šiauliuose savo gyvenimus kuriančių žmonių istorijos

2023-06-06

Kiekvienas šiaulietis turi savo istoriją, kviečiame susipažinti su keliomis jų:

Pedagogo kelias, susiduriant su šio laikmečio sunkumais, patrauklus toli gražu ne kiekvienam. Bet šiaulietį Justiną Abromavičių galėtume laikyti išimtimi. Jaunas vyras, pradėjęs muzikos pedagogo kelią, netrukus savo karjeros kryptį pakeitė. Ilgus metus dirbęs darbus, nutolusius nuo švietimo sistemos, šiaulietis grįžo prie savo pašaukimo mokyti. Tiesa, šį kartą pedagogas jaunimą moko ne muzikos, o automobilių remonto meistrystės paslapčių.

Ilgus metus Šiauliuose gyvenanti Lijana Simsonienė – gyvas pavyzdys žmogaus, nuolat ieškančio ir bandančio save atrasti iš naujo. Buhalterės mokslai, kiek vėliau ilgus metus besitęsiantis darbas prekyboje moters sielos nedžiugino. Motinystė ir trumpas atsitraukimas nuo darbo Lijanai tapo puikiu akstinu keisti karjeros kryptį dar kartą. Šiandien moteris sakosi besijaučianti ne tik laiminga, bet ir galiausiai atradusi savo pašaukimą.

Apdailininko karjerą pasirinkęs Agnius Baltaitis gyvenime turi daug siekių. Įgytas amatas, pasak šiauliečio, praversti gali ne tik siekiant užsidirbti, bet ir pačiam, ateityje remontuojantis nuosavus namus. „Įstojau į apdailininko specialybės mokslus. Iš pradžių norėjau rinktis staliaus profesiją, bet aplinkybės susiklostė kitaip. Nesigailiu. Nors apdailininko darbas fiziškai yra sunkus, išmokau tikrai daug. Šie įgūdžiai gyvenime man tikrai pravers“, – sako antrus metus Šiaulių technologijų mokymo centre besimokantis jaunuolis.

Šią ir daugiau Šiaulių mieste studijuojančių ir dirbančių žmonių istorijų galite rasti Šiauliai – karjeros miestas Facebook paskyroje!

Naujausią straipsnį apie Agnių skaitykite straipsnį ČIA.