Šiaulių valstybinėje kolegijoje paminėta mecenatų ir verslo diena

2023-11-30

Mecenatų dėka mūsų aukštojoje mokykloje įsteigtas ŠVK studijų fondas – studentai džiaugiasi sulaukiantys verslo dėmesio už puikius akademinius pasiekimus, įgyvendinamus projektus ir profesinį pasirengimą.

Į padėkos mecenatams renginį lapkričio 15-ąją pakvietėme gausų partnerių būrį norėdami padėkoti už tai, kad padeda studentams, skatina jų smalsumą, plečia galimybes.

Puoselėdami bendradarbiavimo kultūrą ir draugystę, susitikome pasakyti AČIŪ mūsų gerbiamiems mecenatams ir pasidžiaugti tuo, kad esame kartu, kad Šiaulių valstybinės kolegijos mecenatų būrys šiemet dar gausesnis.

Glaudus Šiaulių valstybinės kolegijos ir verslo partnerių bendradarbiavimas kartu siekiant ambicingų tikslų yra abiem šalims svarbi partnerystė. Iš viso 2023-iaisiais metais mes džiaugiamės ir didžiuojamės bendradarbiavimu su 19 institucijų, įmonių, organizacijų ir beveik du kartus didesniu studentų, gavusių materialinę paramą, skaičiumi. Praėjusiais metais renginio metu garsiai pasakyta svajonė pildosi su kaupu – šie skaičiai išties didėja, o gražus mūsų bendrystės ratas plečiasi ir sukasi toliau.

Renginio svečius pasveikino kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė. Įstaigos vadovė akcentavo, kad didžiuojamės turėdami tiek daug draugų, pastebinčių studentų potencialą ir prisidedančių prie finansinio būsimųjų specialistų skatinimo!

Renginio dalyviams muzikinius kūrinius dovanojo Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijų programos 3 kurso studentė Audronė ir Tarptautinio verslo programos studentas Bohdanas, atvykęs į Šiaulius iš Ukrainos.

Diskusijoje „Ką šiandien reiškia būti versliam?“, apibendrinusioje visą renginį, su svečiais kalbėjome apie verslumą, kuris šiuolaikinėje visuomenėje neatsiejamas nuo rizikos prisiėmimo, kūrybiškumo, galimybių, veržlumo, ryžto, naujovių ir yra laikomas pagrindiniu ekonomikos augimo veiksniu. Diskusijos moderatorė „Etaplius“ direktorė Giedrė Brazlauskaitė kvietė svečius pasisakyti apie šiandienos darbuotojui reikalingas savybes, o jaunimą skatino išgirsti svarbiausius dalykus apie tai, kas konkurencingoje darbo rinkoje jiems gali suteikti pridėtinės vertės ir išskirti iš kitų potencialių darbuotojų.

Dėkojame kolegijos mecenatams: UAB ,,Jupojos technika“, Alvydui Stulpinui, Šiaulių miesto savivaldybei, AB „Ignitis grupei“, UAB „Bodesa“, UAB „Kalvis“, UAB „Analotei“, Šiaulių UNESCO klubui, UAB „Cherry servers”, UAB „Departus Truck Service“, UAB ,,ABF LT“, UAB „Fiziostudija“, Šiaulių rajono savivaldybei, Telia Lietuva, Medicinos linija, Šiaulių verslo moterų tinklui, ROL Lithuania , Pakruojo rajono savivaldybei. 

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos