Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į Karjeros dienas

2024-02-01

Vasario 5–8 dienomis Šiaulių valstybinė kolegija kviečia studentus, kolegijos bendruomenę, moksleivius į Karjeros dienas. Daugelis renginių – atviri visuomenei.

„Karjeros gatvė“ – taip pavadintas šiemetinis karjerai skirtų renginių ciklas. „Karjeros gatvėje“, kaip ir tikroje gatvėje, pirmiausia reikia būti atidiems ir pastabiems – juk tik dairantis aplink galima pastebėti įvairiausių galimybių ir tvirtai žengti į priekį!

Karjeros renginių ciklas skirtas tiems, kurie nori atrasti naujų dalykų, plėsti žinias, įgyti praktinių įgūdžių. Beveik visą savaitę truksiančiuose renginiuose kalbėsime apie motyvaciją, darbo paiešką, savirealizacijos perspektyvas. Žinoma, laukia susitikimai su įdomiais žmonėmis, kurie, tikime, įkvėps ieškoti geriausios savo versijos ir paskatins atrasti kelią į profesinę sėkmę!

„Organizuojamų Karjeros dienų tikslas – suteikti jaunimui platesnį matymą, diskutuoti apie šiandieninę darbo rinką, jos pasiūlą, tendencijas. Jaunimui svarbu išgirsti, kokios kompetencijos reikalingos šiandien  ir kokiai ateičiai jie turi ruoštis jau dabar. Tikime, kad planuojami susitikimai, pokalbiai ir diskusijos bus naudingi, paskatins galvoti apie save kaip apie jauną specialistą, kuris netrukus įsilies į srities profesionalų būrį. Norisi studentams kalbėti apie tai, kuo gyvena mūsų miestas, rajonas, ką galime pasiūlyti jaunam žmogui, kuris ruošiasi čia pradėti karjerą, nori kurti savo ateitį mūsų krašte. Renginių ciklo „Karjeros gatvė“ dalyvių, be informacinių pokalbių, diskusijų, laukia susitikimai ir su įmonių atstovais Karjeros ir kontaktų mugėje“, – sako  Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Skaistė Buivytė.

Kviečiame renginiuose dalyvauti jaunimą, studentus, norinčius susirasti praktikos / darbo vietą; išmėginti jėgas siekiant gauti darbo pasiūlymą; pasiklausyti įvairių sričių atstovų pranešimų; susipažinti su įmonių diegiamomis inovacijomis, reikalingais specialistais, darbo kultūra.

Visi renginiai nemokami.

Daugiau informacijos – www.svako.lt

RENGINIŲ PROGRAMA

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos