Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į Atvirų durų dieną „(PA)TIRK STUDIJAS ŠVK“

2024-02-23

Atvirų durų diena – puiki galimybė iš arčiau pamatyti aukštosios mokyklos erdves, pabendrauti su įstaigos atstovais, užduoti rūpimų klausimų studentams ir sužinoti svarbiausius dalykus tiesiogiai iš kolegijos bendruomenės narių.

Atvykę į Šiaulių valstybinę kolegiją sužinosite svarbiausius priėmimo akcentus, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį planuojant stoti į aukštąją mokyklą. Taip pat galėsite neformaliai pabendrauti su studentais, mielai besidalijančiais patirtimi, studentiško gyvenimo ypatumais, negailinčiais patarimų ir rekomendacijų. Visa tai taip praverčia nugalint baimes, auginantis pasitikėjimą savimi!

Kviečiame drąsiai praverti Šiaulių valstybinės kolegijos duris, kad pamatytumėte, paliestumėte, išbandytumėte, pabendrautumėte su dėstytojais ir studentais, pajustumėte aukštosios mokyklos atmosferą.

8–12 klasių moksleivių laukiame abiejuose fakultetuose – Sveikatos priežiūros bei Verslo ir technologijų. Renginys vyks 2024 m. kovo 14 d. (ketvirtadienį). Galite pasirinkti laiką nuo 9 val., 11 val. ar 13 val. Susiplanuokite jums tinkamiausią laiką ir aplankykite mus!

Į 2024 m. kovo 14 d. vyksiančius užsiėmimus kviečiame registruoti moksleivių grupes ar pavienius moksleivius. Dalyvių registracijos forma: https://forms.gle/d2eXwmxBN4wu5Zzj9

Renginio nuoroda socialiniame tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/events/383847910941820

Primename, kad, esant poreikiui, organizuojamos nuotolinės konsultacijos moksleivių ar kitų suinteresuotų asmenų grupėms, taip pat kviečiame į praktines dirbtuves – supažindiname su profesijomis per konkrečias veiklas. Dėl individualių užsiėmimų kviečiame susisiekti el. paštu karjera@svako.lt arba telefonu +370 615 60 180

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos