„Rol Lithuania“ įmonės vizitas Šiaulių technologijų mokymo centre

2024-03-08

Verslas bendradarbiaudamas su profesinio mokymo įstaiga suteikia galimybę plėsti inovacijas, prisidėti prie profesinių mokymo programų tobulinimo, kurios atitinka verslo poreikius, skatinti perspektyvius mokinius tobulinti profesines žinias verslo įmonėse.

UAB „Rol Lithuania“ įmonė savo paslaugas ir gaminius teikia visame pasaulyje jau daugiau kaip 35 metus. Šiauliuose įsikūrusi įmonė veikia keliomis sritimis: vysto ir teikia kompleksinius prekybinės įrangos sprendimus, gamina mažmeninės prekybos įrangą ir yra vienas didžiausias pasaulio gamintojų, tiekiančių elektrinių reguliuojamo aukščio stalų sistemas.

UAB „Rol Lithuania“ atstovai lankėsi Šiaulių technologijų mokymo centro Mechanikos skyriuje. Vizito metu svečiai buvo supažindinti su sektorinio praktinio mokymo centro veikla, klasėmis, dirbtuvėmis, taip pat buvo pristatyti naujausi įrankiai bei įrenginiai, kuriuos mokymo procese naudoja mokiniai. Šis vizitas rodo įmonės norą domėtis Šiaulių technologijų mokymo centro veikla, mokymosi baze, dalintis patirtimi bei patarimais.

Be to, įmonės apsilankymas Šiaulių technologijų mokymo centre žymi stiprėjančią bendradarbiavimo tarp pramonės įmonių ir mokymo institucijų tendenciją. Glaudūs ryšiai – atveria galimybes atnaujinti darbuotojų technologines žinias, gerosios patirties sklaidą, suteikia įvairesnius pasiūlymus mokinių praktikai ir įsidarbinimui.

Šiuolaikinės technologijos nuolat keičiasi, todėl nuolatinis mokymasis ir žinių atnaujinimas yra būtina sąlyga konkurencingai veiklai rinkoje.

Šiaulių technologijų mokymo centro informacija, nuotraukos Indrės Gailienės