Pasimatuok sparnus

2024-06-26

Nei vienas vaikas nėra per didelis ir niekada nėra per vėlu. Birželio 25-29 dienomis visoje Lietuvoje vyksta vaikų globos savaitė. Šių metų vaikų globos savaitės simbolis – sparnai – simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui. Kviečiame „pasimatuoti sparnus“ ir pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno gyvenimą ir augina žmogų kaip asmenybę.

Vaikų globos savaitės metu kiekvienoje savivaldybėje eksponuojami įvairūs sparnų objektai, šalia kurių galima nusifotografuoti. Šiaulių technologijų mokymo centro profesijų mokytojai iš Mechanikos, Statybos bei Menų ir grožio paslaugų skyrių įgyvendino globos centro „Vaikai yra vaikai“ Šiaulių skyriaus iniciatyvą „Pasimatuok sparnus“ simbolį. Mechanikos skyriaus profesijos mokytojai pagal projekto iniciatorių pateiktą projektą iš metalo konstrukcijų pagamino sparnus, Statybos skyriaus mokytojai parengė pakopėles, kad norintys nusifotografuoti galėtų palipėti ir įsiamžinti prie Menų ir grožio paslaugų skyriaus dekoruotų sparnų.

Renginio metu dalyviai turėjo galimybę išbandyti Prekybos ir verslo paslaugų skyriaus, Sveikatos priežiūros ir socialinės gerovės skyriaus, Statybos skyriaus veiklas.

Šiaulių technologijų mokymo centro informacija, Tomo Griniaus nuotraukos