Pameistrystė – galimybė dirbti ir mokytis (III)

2023-07-13

Pameistrystės tikslas – padidinti profesinio mokymo efektyvumą, įtraukiant darbdavius ir didinant besimokančiųjų savarankiškumą bei atsakomybę.

Nauda gaunama pameistrystės metu:

  • Įgyta darbo rinkoje paklausi kvalifikacija, didesnis saugumo jausmas, didesnės galimybės rasti darbą jo netekus ar jį keisti.
  • Garantuotas darbas baigus mokslą (asmuo, baigęs mokymą, turi darbo sutartį).
  • Įgyti įgūdžiai, atitinkantys konkrečios darbo vietos reikalavimus, užtikrinantys darbuotojo atitiktį šiuolaikiniams įmonių poreikiams.

Šiaulių technologijų mokymo centre siekiama, kad pameistrystės mokymo organizavimo forma mokytųsi ne mažiau kaip 10 proc. Tai mokymas, užtikrinantis galimybę dirbti ir mokytis vienu metu. Teorinių žinių mokomasi mokymo įstaigoje, 70 proc. praktinis mokymas vyksta įmonėje.

Dalinamės pameistrystės istorijomis!

Justas Bimbiris pameistrys Suvirintojas:

Baigęs mokslus gimnazijoje, Justas rinkosi tarp dviejų profesijų: automechaniko ir suvirintojo. Labiau pasidomėjęs apie šias sritis, jis nusprendė įgyti suvirintojo profesiją. Justo apsisprendimą mokytis Šiaulių TMC nulėmė geri pažįstamų atsiliepimai apie suvirintojo profesijos mokytojus bei suteikiamas galimybes susirasti darbą.

Šiaulių technologijų mokymo centro informacija