Kviečiame į švietimo, mokslo ir verslo partnerystės renginį!

2023-11-29

Kviečiame į švietimo, mokslo ir verslo partnerystės renginį!

2023 m. lapkričio 30 d. Šiauliuose, Šiaulių arenoje, vyks kasmetinė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, IQ forumo ir Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos organizuojama konferencija „Verslo kodas:i“.

PROGRAMA IR REGISTRACIJA ČIA

Konferencijos tikslas – aptarti verslo ir technologijų sąveiką, inovacijų ir skaitmenizacijos reikšmę, dirbtinio intelekto ir robotizacijos taikymo galimybes, komunikacijos tendencijas bei žmogaus vaidmenį technologijų pasaulyje. Konferencijoje dalyvaus verslo, mokslo, valdžios ir žiniasklaidos atstovai, kurie pristatys savo patirtį, nuomonę ir viziją apie verslo ir technologijų santykį. Konferencija suteiks galimybę ne tik išgirsti įdomius pranešimus, bet ir užmegzti naudingus kontaktus, diskutuoti ir keistis idėjomis.

Renginį ir diskusiją moderuos Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis, pranešimus skaitys savo sričių profesionalai: „Citadele“ banko ekonomistas Aleksandras Izgorodinas, UAB “Day Q Analytics” direktorius Vytautas Siaurusaitis, VILNIUS TECH prof. dr. Simona Ramanauskaitė, UABNord Robotics” direktorius Andrius Grudžinskas, komunikacijos specialistė, socialinių tinklų kolumnistė, komunikacijos agentūros Think Twice įkūrėja Ieva Koncevičiūtė.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacija