Konkurso „Apdailos montuotojas 2024“ laimėtojas – Šiaulių technologijų mokymo centras

2024-04-30

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko didžiausia tarptautinė statybų verslo paroda „RESTA 2024“ Baltijos šalyse. Vienas iš šios parodos renginių buvo tradicinis profesinio meistriškumo konkursas, kurį organizavo UAB „Knauf“, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilniaus statybininkų rengimo centras bei Architektūros ir statybos profesinio mokymo metodinė komisija.

Konkurse dalyvavę mokiniai ugdė profesinį meistriškumą ir turėjo galimybę parodyti savo profesinių gebėjimų lygį. Mokiniai konkurso metu atskleidė mokymo procese įgytas žinias apie statybos darbų technologinius procesus, medžiagų panaudojimo pagal paskirtį efektyvumą, kokybės reikalavimų, darbuotojų saugos ir sveikatos normas.

Dalyvavimas konkurse mokiniams kelia profesijos ir profesinio mokymo prestižą, pristatant profesinio mokymo sistemoje rengiamus specialistus bei stiprinant profesinių mokymo centrų bendradarbiavimą, dalijimąsi profesine patirtimi.

Šiais metais konkurse  ,,APDAILOS MONTUOTOJAS 2024“  dalyvavo 11 komandų iš Lietuvos ir viena komanda iš Daugpilio (Latvijos). Konkursas vyko dvi dienas. Konkurso metu praktinės dalies vertinimo užduotis buvo sumontuoti gipso kartono konstrukciją pagal pateiktus brėžinius.

Šiais metais konkurse I-ą vietą pelnė Šiaulių technologijų mokymo centro Statybos skyriaus mokiniai Rokas Paliulis ir Karolis Žemeckas. Mokinius konkursui rengė profesijos mokytojas Laimonas Briedis.

Šiaulių technologijų mokymo centro informacija ir nuotraukos