Į organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijas atvedė aktyvi visuomeninė veikla

2023-06-14

Apsisprendimas studijuoti – rimtas žingsnis žmogaus gyvenime. Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje jau įpusėjusi Audronė Bagūnaitė sako, kad svarbiausia studijų programą renkantis atsižvelgti į pomėgius ir svajones.

Jau mokydamasi mokykloje Audronė buvo aktyvi: dalyvaudavo įvairiuose renginiuose, juos vesdavo, atlikdavo dainas. Audronė save apibūdina kaip visuomenišką, impulsyvią, pareigingą, siekiančią tikslo, aktyvią asmenybę.

„Galvojau baigusi mokyklą toliau keliauti su muzika, bet dvyliktoje klasėje vis dėlto nusprendžiau pasirinkti kitokį kelią. Ilgai svarsčiau, ką norėčiau studijuoti. Pasidomėjau studijų galimybėmis Šiauliuose ir Šiaulių valstybinėje kolegijoje atradau šią studijų programą, kuri iškart patraukė mano dėmesį“, – pasakoja Audronė.

Audronė atvyko studijuoti į Šiaulius baigusi Kelmės rajono Tytuvėnų gimnaziją. Studijas jau įpusėjo. Pirmaisiais metais turbūt, juokauja Audronė, visiems pirmakursiams reikia laiko susigaudyti, priprasti, bet po truputį procesai aukštojoje mokykloje darėsi vis aiškesni, lengvesni ir smagesni.

Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijų programą studentė patartų rinktis žmonėms, kurie yra aktyvūs, nebijo viešumo(s), gali drąsiai kalbėti ir yra organizuoti.

Audronės gyvenime svarbią vietą užima muzika.

„Kai buvau maža net nenutuokiau, kokie yra muzikos instrumentai, kas yra dainavimas ir kokią didelę reikšmę tai turės mano gyvenime. Tačiau prieš 12 metų gavau dovanų mažą vaikišką pianiną, kuris nuo tos dienos pakeitė mano gyvenimą visam laikui. Iškart juo labai susidomėjau, grojau visiškai nesuprantamus garsus ir taip atradau begalinį pomėgį muzikai. Tėvai, matydami tokį susižavėjimą, nusprendė mane paskatinti ir nuvedė į muzikos mokyklą. Besimokydama muzikos mokykloje pradėjau savanoriauti Bazilionų kultūros centre, kuriame užsiimu muzikos veikla ir dabar. Su Bazilionų kultūros centru dalyvaujame įvairiuose renginiuose, miestelio šventėse, konkursuose, dainų šventėse ir t. t.

Audronė atliekamais kūriniais ne kartą džiugino Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenę ir aukštosios mokyklos renginių svečius. Labiausiai, Audronės teigimu, jai patinka atlikti lyrinius kūrinius. Muzikos mokykloje ŠVK studentė mokėsi groti pianinu ir vokalo subtilybių. Gitara išmoko groti savarankiškai, šiek tiek groja trimitu ir būgnais. Bet, žinoma, labiausiai patinka dainuoti.

A. Bagūnaitė Šiaulių valstybinei kolegijai atstovauja ir ŠVK sporto komandose. Studentė atskleidė, kad labiausiai patinka stalo tenisas.

Audronė džiaugiasi, kad studentiškas gyvenimas yra pilnas iššūkių, bemiegių naktų rašant įvairius darbus, pasibuvimų su bendrakursiais.  

Moksleiviui, kuris dar tik svarsto, kokį kelią rinktis, Audronė linki ieškoti savo pomėgių ir bandyti juos sieti su studijomis.

Paklausta, kaip ateityje įsivaizduoja savo darbą, Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studentė užtikrinta: svajoja bendrauti su įvairiais žmonėmis, įkurti savo įmonę ir tikslingai siekti užsibrėžtų tikslų.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

Domina studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Susisiekime jau dabar! Vyksta priėmimas!

Stojančiuosius konsultuojame telefonu  8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt arba Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, 211 kab., Šiauliai). Siekiantiems aukštojo išsilavinimo šiemet siūlome net 22 studijų programas sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.