Aukštojo mokslo diplomai – jau Šiaulių valstybinės kolegijos absolventų rankose

2023-07-05

Birželio 28–29 dienoms Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko diplomų įteikimo renginiai.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje įteikti profesinio bakalauro diplomai. Iš viso 2023 m. laidoje –  351 studentas, 30 iš jų studijas baigė su pagyrimu.

Diplomų teikimai – vienas svarbiausių įvykių studento gyvenime. Tai diena, kai studijų baigimą liudijantis dokumentas plačiai atveria naujus kelius, lydi pakili nuotaika ir pasididžiavimo jausmas.

Svarbų gyvenimo etapą baigiančius absolventus sveikino kolegijos vadovai, kuratoriai, socialiniai partneriai ir, žinoma, artimieji. Linkėta asmeninio ir profesinio augimo, naujų patirčių, siekių ir tikslų, kurie vestų pirmyn, skatintų nesustoti. Aukštojo mokslo – profesinio bakalauro diplomas – padės kurti kiekvienam naują, unikalią ir prasmingą savo sėkmės istoriją.

Sveikatos priežiūros fakultete studijas baigė 130 absolventų, iš jų 39 Bendrosios praktikos slaugos studentai, kurie studijas baigė sausio mėnesį (jų studijos trunka 3,5 metų). Verslo ir technologijų fakultete pasveikintas 221 absolventas. 206 asmenys studijas buvo pasirinkę nuolatine forma, 145 absolventai mokėsi ištęstine forma, kuri dažniausiai būna derinama su darbu ar kitomis veiklomis.

„Galime džiaugtis, kad gausų Šiaulių valstybinės kolegijos absolventų būrį papildo nauja laida: informatikos, inžinerijos, sveikatos, socialinių mokslų, verslo ir viešosios vadybos profesiniai bakalaurai. Visa akademinė bendruomenė kartu nuosekliai vykdome kolegijos misiją: aukštojo mokslo erdvėje kurti asmenybę auginančias patirtis, vykdyti daugiakryptes į praktinę veiklą ir ateities kompetencijas orientuotas studijas. Koleginės studijos yra ne tik kelias įgyti žinių ir taip susikonstruoti unikalų pasiektų studijų rezultatų ir kompetencijų paketą, bet ir auginti patirtis. Šios patirtys ir kompetencijos sustiprina, suteikia pasitikėjimo ir įpareigoja. Turėdami aukštąjį išsilavinimą, Šiaulių valstybinės kolegijos profesinio bakalauro diplomą, Jūs esate tie, kurie įprasmina kolegijos misiją – esami ir būsimi profesinės veiklos lyderiai“, – sveikindama absolventus kalbėjo Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė.

Kolegijos vadovai linkėjo puoselėti kolegijos vertybes: bendrystę – veikti kartu, dalintis patirtimi ir idėjomis, išlaikyti tarpusavio pagarbą; veržlumą – sutelkti dėmesį į galimybes ir drąsiai reaguoti į iššūkius; nuolat mokytis ir ieškoti galimybių tobulėti.

Šiaulių valstybinė kolegija šiais mokslo metais buvo akredituota maksimaliam laikotarpiui. Tarptautinė ekspertų grupė, vertinusi kolegijos veiklą, be kitų gerosios praktikos pavyzdžių, pastebėjo kolegijos studentų motyvuotumą ir aktyvumą, absolventų kompetencijų lygį, leidžiantį iš karto projektuoti perspektyvius veiklos kelius. Kolegija, vienintelė aukštojo koleginio mokslo institucija Šiauliuose, įprasmina ilgalaikės veiklos perspektyvas, siekia didinti konkurencingumą ir kokybiškų studijų prieinamumą regione, plėtoja strategines partnerystes regioniniu ir tarptautiniu lygmenimis, palaiko aktyvius ryšius su socialiniais partneriais, mecenatais, sutelkia dėmesį į mentorystę, studijų sąsają su praktika. Sėkmingai įgyvendinami reikšmingi projektai, džiugina sportininkų laimėjimai.

Vienus studentus keičia kiti… Šiuo metu vyksta priėmimas į Šiaulių valstybinę kolegiją. Dokumentai teikiami www.lamabpo.lt. Stojantieji konsultuojami telefonu  8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt arba Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, 211 kab., Šiauliai).

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos